Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabízíme zakazníkům prodej nových pneu:Obrazek

Avon        

BF Goodrich           

Bridgestone

Continental

Cooper

Dayton

Dean

Dunlop

Falken

Fulda

Goodyear

Lassa (Bridgestone)

Michelin

Nokian

Pirelli

Sava

Semperit

Syron

Uniroyal

Yokohama

 

Obrazek 

 

Avon ZV3

moderní , asymetrická, velmi tichá pneumatika na firemní i rodinné vozy.Nejnovější směs se silikou třetí generace zajistí vysoký kilometrový výkon, krátkou brzdnou dráhu  a velmi dobré chování na mokré vozovce. Kategorie /Performance/, index H,V,W. Celkem 54 alternativ rozměr / index.

 

 

 

Obrazek

 

 

Avon ZV5

- Nová premiová pneumatika od Avon se vyznačuje vynikající přilnavostí na mokré i suché vozovce. Příjemné ovládání, excelentní výkon při brždění, nízký valivý odpor. Nejnovější směs se silikou 4. generace. Extrémně tichá a komfortní.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Avon ZZ3

- Vysoce vykonná pneumatika vybavena maximálními bezpečnostními rezervami. Nabízí senzační přilnavost na suchu i na mokru i v mezních situacích.Vysoká směrová stabilita na rovinkách, při změně zátěžě a při brždění. Neutrální chování a výborné boční vedení.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Avon Avanza AV9

- Ideální pneumatika pro dodávky ve střední třídě VW Transporter nebo Ford Transit

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Avon Ranger TSE

- vhodná pneumatika na vozy SUV, ale také na pickupy nebo užitková vozidla s pohonem všech kol. Kostra těchto pneumatik velmi dobře tlumí kmity vznikající za jízdy a Ranger TSe, TSE+ nabízejí velmi komfortní jízdu i na dlouhé vzdálenosti. Pevné bočnice brání naklánění vozidla v zatáčkách a při vysokých rychlostech. Nová směs spolu s četnými lamelami zajišťuje přilnavost na mokré vozovce. Většina rozměrů má bíle konturované písmo na bočnici.

 

 

 

Obrazek 

Lassa (Bridgestone) Atracta

- Moderní asymetrický dezén garantuje nejvyšší bezpečnost za každého počasí. Asymetrická pneumatika pro vozy nižší a střední třídy. Optimální jízdní vlastnosti nejen na suché, ale i mokré silnici. Nadprůměrná životnost Atracty je garantována vysokou kvalitou použitých surovin. Tichá pneumatika s nízkým valivým odporem.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Lassa (Bridgestone) Impetus Revo

 - pro velmi tichou a komfortní jízdu.Konstrukční vlastnosti nové Impetus Revo zajišťují vždy maximální možný výkon a díky vysoké kvalitě materiálu i vysokou přilnavost a rovnoměrné opotřebení. Oceněna německým Certifikátem TÜV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Lassa (Bridgestone) Impetus 2 - pro komfortní jízdu.Nová generace vysokovýkonnostních pneumatik.Drážky vedené pod pěti různými úhly výrazně redukují hladinu hluku. Drážky v ramenech chrání pneumatiku před předčasným opotřebením.BRISA(BRIDGESTONE - SABANCI) je 5. největší výrobce pneumatik v Evropě. BRISA vyrábí značky LASSA, BRIDGESTONE

 

 

 

 

Obrazek

 

Lassa (Bridgestone) Impetus Sport

- Inovace a nové technologie jsou základem pro vynikající kvalitu dezénu Impetus Sport v rychlostní kategorii W (270kmh) Směrový profil se širokou obvodovou drážkou nabízí nejvyšší ochranu proti aquaplaningu. Zesílená kostra pláště a ocelový pás poskytují vysokou stabilitu při vysokých rychlostech. Výztuha patky z oceli nabízí vysoký jízdní komfort, vysokou přesnost řízení a snížení valivého odporu.

 

 

 

Obrazek

 

Lassa (Bridgestone) Competus HL

- Řidičům vozů SUV, preferujícím přijemnou a klidnou jízdu po silnici, připravila společnost Lassa novou pneumatiku Competus H/L (Highway Luxury) Vysoký kilometrový vákon, nejvyšší míra bezpečnosti za jakéhokoliv počasí, klidná a tichá jízda, použití moderních technologií a kvalitních surovin při výrobě, neměnné jízdní vlastnosti po celou dobu životnosti.

 

 

 

Obrazek

 

Lassa (Bridgestone) Transway

- Moderní užitková pneumatika s vysokým jízdním komfortem a kilometrovým výkonem. Nový dezén navržený nejmodernější počítačovou simulační technikou. Vysoká bezpečnost při brždění a vysoký jízdní komfort za každého počasí. Velký počet lamel a drážek v profilu a patkové jádro ve tvaru S zlepšující jízdní komfort. Spolehlivá, robustní, moderní a cenově výhodná pneumatika pro užitkové vozy.